הם עוזרים לנו לשמור על סדר וארגון, הם מבטיחים שנוכל למצוא את המפתחות שלנו בקלות ובמהירות, הם משמשים אותנו מדי יום ומיועדים לכל אחד ואחת. אלו הם מחזיקי המפתחות. ובדיוק בשל סיבות אלו, מחזיקי מפתחות הם גם המתנה האידיאלית, שכן כל אחד זקוק להם וכל אחד יוכל לעשות בהם שימוש.

מחזיקי מפתחות – המפתחות שלכם בידיים טובות

אם בעבר מחזיקי המפתחות היו עשויים מחישוק עגול שריכז מספר מפתחות, הרי שכיום מגוון חומרי הגלם המשמשים לייצורם רק הלך וגדל, ועימו גם סגנונות העיצוב של מחזיקי המפתחות. כיום מחזיקי המפתחות אינם עשויים עוד מחישוק מתכת בלבד. כיום במחזיקי המפתחות משולבות גם דסקיות מתכת בצורות שונות, רצועות עור, מסגרות פלסטיק לתמונות, בובות קטנות ועוד אינספור דגמים ועיצובים, כיד הדמיון הטובה. כל עוד המפתחות נשארים מאוגדים בצרור אחד, אין זה באמת משנה מה מצורף עליהם. אבל כדאי ואף רצוי, שיהיה זה עצם בעל משמעות עבור בעליו של מחזיק המפתחות.

מחזיקי מפתחות – המזכרת האולטימטיבית

לנוכח אפשרויות העיצוב הכמעט בלתי מוגבלות של מחזיקי המפתחות, הם הפכו למזכרת פופולארית. בכל עיר תיירות בארץ ובעולם נמצא בחנויות ובדוכני המזכרות לתיירים מחזיקי מפתחות המעוצבים בצורת סמליה של המדינה / העיר / האטרקציה התיירותית. כשאנשים עורכים אירוע (חתונה / בר מצווה / ברית וכו') ורוצים להעניק לאורחיהם מזכרת מהאירוע שתלווה אותם לאורך זמן רב, מחזיקי המפתחות הם אופציה פופולארית במיוחד. את מחזיקי המפתחות ניתן לעצב בכל צורה, להוסיף תמונה אישית, חריטה או תבליט, ולהבטיח שאורחיכם ייזכרו באירוע שלכם בכל פעם שבה ישתמשו בצרור המפתחות.

מחזיקי מפתחות – המתנה המושלמת לעובד ולעובדת

לאור יתרונותיהם הרבים, אין זה פלא שמחזיקי המפתחות הפכו גם לכלי שיווקי חשוב, אותו ניכסו חברות וארגונים רבים. כשחברה רוצה להעניק שי צנוע לעובדיה או אפילו ללקוחותיה, מחזיקי מפתחות הם אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר. עלות הייצור וההפקה של מחזיקי מפתחות זולה במיוחד, ניתן לעצב אותם מחומרים שונים ובסגנונות שונים ולהוסיף עליהם כל כיתוב או סמל: לוגו ושם החברה, הקדשה אישית לעובד / ללקוח וכו'. בדרך זו החברה מבטיחה שבכל פעם שנשתמש בצרור המפתחות שלנו (דהיינו, לפחות פעמיים ביום) אנו נראה את השם שלה, וניזכר ממי קיבלנו את מחזיק המפתחות. בצורה שכזו שם החברה יוטמע היטב בתודעתנו, ואליו יתלווה זיכרון חיובי שישפיע על התדמית הנתפסת בעיננו אודות החברה.

אנו בחברת רבדא-קנדה ישראל בע"מ מתמחים בייצור ובשיווק של מבחר מוצרי פרסום ומתנות, לרבות מחזיקי מפתחות. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות ממבחר אפשרויות העיצוב ומהמחירים האטרקטיביים של מחזיקי המפתחות שלנו, ולהעניק ליקיריכם את המזכרת המושלמת. צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך.