אנו כאן לשירותך

"רבדא קנדה ישראל" ייצור ושיווק בע"מ הוקמה בשנת 1998 בעיר שדרות בשותפות עם החברה הקנדית CNIJ Inc..  שתי החברות פועלות ע"פ תקני איכות מחמירים ותהליך בקרה מתמיד.
את נסיונה המקצועי רכשה "רבדא קנדה ישראל בע"מ" הן מעבודה ותפוקה והן מחברת האם הקנדית, כאשר חלק גדול מתהליך הייצור מתבצע במפעל הישראלי בעיר שדרות.

חברתינו מתמחה בייצור ושיווק המוצרים הבאים:

מוצרי פרסום
נוי
יודאיקה
מוצרי חברה עם לוגו העשוי ממתכות עדינות (פיוטר ומאזק), על פי צרכי הלקוח
שילובי מתכות וכלי זכוכית
מוצרי מתנות לחגים ולוועדי עובדים

בשנת 2001 פרצנו לשוק האירופאי לאחר שלקחנו חלק במספר תערוכות ונחלנו הצלחה מרובה.
מחירי המוצרים הינם אטרקטיביים ביותר בהשוואה למחירי השוק אך יחד עם זאת אין אנו מוותרים על עבודה איכותית ברמה הגבוהה ביותר.

בין לקוחותינו נמנים:

משרד הביטחון
משטרת ישראל
שב"ס
עיריות שונות
משרדי פרסום וקד"מ – זוכים אצלנו לטיפול מיוחד ומהיר החל משלב הרעיון ועד עיצוב מוגמר של המוצר עפ"י דרישה אישית.

הצוות שלנו

רפי אבקסיס
רפי אבקסיסמנכ''ל משותף, שיווק וכספים
יליד 1956, גדל בשדרות, שירת בחיל התותחנים בתפקידי ניהול.
בשנת 1983 סיים תואר בכלכלה ובמנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון.
לאחר נישואיו ב 1984 חזר לשדרות ושימש במספר תפקידי ניהול בכירים בעירייה. בין תפקידיו, הקים את היחידה הכלכלית הראשונה בשדרות, ניהל את מחלקת החינוך ושימש כגזבר העירייה.
בשנת 1998 יזם יחד עם אחיו הבכור את הקמת המפעל בשדרות. המפעל הוקם בתמיכת חברת האם בקנדה, ושימש כזרוע הביצועית לשוק הישראלי והאירופאי.
אלברט אבקסיס
אלברט אבקסיסמנכ''ל משותף, יצור ותפעול
יליד 1948, גדל בשדרות, שירת רוב חייו הבוגרים במשטרת ישראל ומילא שורה ארוכה של תפקידי פיקוד בכירים. זכה להוקרה ולהערכה רבה בתקופת שירותו במשטרת ישראל.
לאחר צאתו לגמלאות מהשירות הביטחוני, בשנת 1998, נסע למפעל האם בקנדה שם התמחה לאורך מספר חודשים בהכרת כל תהליכי הייצור, הכנת הגלופות ובניית תבניות, שנדרשו לצורך הקמת המפעל בשדרות. יחד עם אחיו הצעיר, רפי, הקים את חברת רבדא קנדה ישראל בע"מ.